Basım sektöründe Renk ve Renk Yönetimi
Kitabı Satışta!

Basım sektöründe Renk ve Renk Yönetimi isimli kitabımız çıktı. Kitap üniversitelerin Matbaa konularında eğitim veren bölümleride okuyan öğrencilere ve sektörlerde çalışan kişilere rehber olması amacı ile hazırlanmıştır. Kitabın ilk bölümünde renk ve oluşumu, rengin görülmesi ve ölçülmesi üzerine bilgiler verilmiştir. İkinci bölümde ise renk yönetim sistemi detaylı olarak açıklanmıştır. Sistemin kurulması sırasında yapılması gerekenler, ICC profillerinin programlarda kullanımları, ekran ve dijital prova alınması ve iş akışının oluşturulması ile ilgili bilgiler verilmiştir. Son bölümde ise ekstra-spot renklerin oluşturulmasında kullanılan yöntemler anlatılmış ve en doğru rengin elde edilebilmesi için gerekli çalışmalara yer verilmiştir. Hem teori, hemde uygulama kitabı olan bu yayının öğrencilere ve sektör çalışanlarına yararlı olmasını dileriz.


SATIN ALMA SEÇENEKLERİ: 35 TL (Kargo Karşı Ödemeli Gönderilir)

1. Gitti Gidiyor
2. Posta Çeki Hesabı
3. Banka Havale

Tüm bilgiler ve alışveriş detay bilgileri, sayfanın en altında bulabilirsiniz.

P5113445.JPGbilgiicrenktarayici


postaceki

Ceyhun Akgün Posta Çeki Hesabı: 5336068 Havale masrafı yok denecek kadar azdır.

Bu seçeneği kullananlar İLETİŞİM formunu doldurmalı ve özel mesaj bölümüne POSTA ÇEKİ'ni kullandıklarını belirtmeliler. İletişim formunda Mesaj bölümünde, satın almak istedikleri ürünün bilgisini, Posta çeki hesabına yatırdıkları miktarı, kargo adreslerini mutlaka belirtmeliler.


bankahavalesi

Hesap Sahibi: Ceyhun Akgün
Banka: Yapı Kredi
IBAN HESAP NO: TR69 0006 7010 0000 0067 3695 27

Ödeme işlemini ATM ve kullandığınız internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştiren arkadaşlar her durumda İLETİŞİM FORMUNU doldurarak, bu kanalla ödemelerini yaptıklarını belirtmeleri gerekmektedir. İletişim formunda Mesaj bölümünde, satın almak istedikleri ürünün bilgisini, Banka hesabına yatırdıkları miktarı, kargo adreslerini mutlaka belirtmeliler.

gittigidiyoronline

1. Aşama:
Üye değilseniz, ücretsiz olarak gitti gidiyor'a üye olmanız gerekmektedir. GittiGidiyor Ceyhun Akgün dükkan mağazasından istediğiniz ürünü satın alırsınız. Satın alma bilginiz bana ayrıca ulaştırılır. Satın alma işlemi sırasında iletişim bilgileriniz girdiğinizden, kargo bilgileriniz bana ulaşır.

2. Aşama: Kargonuzu Yurt İçi Kargo ile adresinize gönderdiğim zaman, ürün takib bölümünden süreci takib edebilirsiniz. Ürün size 3 iş günü içinde gönderilir.

3. Aşama: Ürün size ulaştığında, tekrar Gitti Gidiyor'a girmeniz, ürünü teslim aldığınızı paneli kullanarak onaylamanız ve bu alışverişle ilgili puanlama, görüş bildireceğiniz ilgili panelleri doldurduktan sonra ödemeniz bana Gitti Gidiyor tarafından ulaştırılır.

Gitti Gidiyor Mağazına Gitmek ve Satın almak için tıklayınız


ANA SAYFA EĞİTİMLER SEMİNERLER DÜKKAN KÜTÜPHANE HAKKIMDA İLETİŞİM