youtube kanali

AdobeBilgi.com olarak farklı platformlar için hazırladığımız video dersleri, röportaj ve incelemelerimizi bu kanalda sizlerle paylaşacağız. Belirli periyotlarla bu kanala video yüklemeye devam ederek sizler için önemli bir kaynak havuzu oluşturmuş olacağız. Sizlerinde kanalımıza abone olarak desteklerinizi bekliyoruz.

Kanalımız program eğitimleri, özel sohbet paylaşımları, düzenlediğimiz seminerlerin kayıtları gibi zengin içeriklere sahip olacaktır.

KANALIMAZA ABONE OLUN ve video dersleri kaçırmayın.

www.youtube.com/baskioncesi/


MAKALELER
Bu bölümde grafik tasarım, ambalaj, mesleki konularla ilgili yazılmış makaleleri bulabilirsiniz. Altında imzası olanların dışındakiler bana ait olmak üzere buradan okuyabilirsiniz.

Makaller bölümüne gitmek için tıklayın


PDF BİLGİLER
Geçmişte dergilerde yazdığım yazılarımın PDF versiyonlarını buradan paylaşmayı düşünüyorum. PDF formatında hazırlanmış, dağıtımında lisans sorunu olmayan farklı kaynaklarıda buradan paylaşabilirim. Sizlerin, herkesle paylaşılmasında önemli fayda gördüğünüz dosyaları bana ulaştırabilirsiniz.

PDF bölümüne gitmek için tıklayın


INDESIGN VIDEO DERSLER
Özel eğitimler sırasında, seminer vb. ortamlarda uygulama esnasında dersi video ders olarak kaydettiklerimi buradan paylaşacağım. Bu bölümde InDesign'ın harika özelliklerini video ders olarak izleyebilirsiniz.

InDesign bölümüne gitmek için tıklayın


ILLUSTRATOR VIDEO DERSLER
Vektörel yazılımların en güçlü ve etkilisi olan Illustrator hakkında bilgilenmek, özel bilgileri video dersleri izleyerek öğrenmek istiyorsanız bu bölümü takib edebilirsiniz.

Illustrator bölümüne gitmek için tıklayın


PHOTOSHOP VIDEO DERSLER
Photoshop programını pratik bir şekilde öğretmek amacıyla hazırladığım eğitim seti içinden seçtiğim bazı dersleri bu bölümde yayınlıyorum.

Photoshop bölümüne gitmek için tıklayın
ANA SAYFA EĞİTİMLER SEMİNERLER DÜKKAN KÜTÜPHANE HAKKIMDA İLETİŞİM