fontyyonetimiegitim

8042379495FontLab_Studio_v504

- FONT TÜRKÇELEŞTİRME (Süresi 15 Saat)
Şirketinize ait fontların Adobe programlarında tekrar kullanmak, arşivinizde olan Türkçe olmayan fontların kullanımlarını sağlamak için kurallarına uygun ve fontları bozmadan nasıl Türkçeleştirme yapabileceğinizin inceliklerini en doğru kanaldan öğrenme fırsatı. Tüm font türleri için geçerli bu eğitim en büyük sorunuza ışık tutacaktır.

fontcase

- FONT YÖNETİMİ (Süresi 10 Saat)
En fazla kullanılan font yönetimi programları ve bunların özelliklerini öğrenmek, bilgisayarınızda fontların kullanım yerleri nerede ve nasıl olmalı gibi en büyük derdinize profesyonel çözüm bu eğitimle mümkün olacaktır. Fontlarınız büyük bir kargaşa içinde bilgisayarınızda bulunuyor, ani program kapanmaları, Türkçe karakter sorunlarına çözümler bu eğitim ile mümkün olacaktır. Herkesin mutlaka bilmesi gereken konular için özel bir eğitim sizi bekliyor.

- SUITCASE KULLANIMI (Süresi 4 Saat)
Font yönetim programları arasında en yaygın olan Suitcase Fusion'ı doğru bir şekilde kullanmak için bu kısa eğitimi tercih edebilirsiniz.

M747ATA-1

bireyselkurumsalegitimnoti

BİREYSEL EĞİTİMLERE DAİR
Eğitimler Bireysel ve Kurumsal olarak iki ayrı şekilde fiyatlandırılır. Bireysel eğitimlerde, kursiyerler kendilerini temsilen 1 ila 3 kişi arasında olurlar. Fiyatlandırmaların tümü tek bir kursiyere göre yapılmıştır. Birden fazla kursiyer olduğunda fiyatlarda kişi başına düşen ücrette indirim yapılır. Bu oranlar tümüyle karşılıklı konuşma ile belirlenir. Bireysel kursiyerler eğitim bedellerini tercih ederlerse kredi kartıyla ödeyebilirler.

Bireysel eğitimlerde, fiyatlandırmada, verilen tüm rakamlar eğitimlerin Ceyhun Akgün'ün belirlediği yere göre yapılmıştır. Eğitimler Kursiyerin belirlediği yerde olması durumunda ders saat ücretine 5 ila 10 YTL ulaşım mesafesine göre eklenir. Bu durum Kurumsal eğitilerde de aynen geçerlidir. Bireysel eğitimlerde, ilk 5 dersin ödemesi peşin taleb edilir. Sonrasında duruma göre konuşularak belirlenir.


KURUMSAL EĞİTİMLERE DAİR
Kurumsal Eğitimler'de kişi sayısı önemli değildir. Tek bir oturumda ve eğitim ortamında kurumun tüm çalışanlarıda olabilir, tek kişide. Eğitim sırasında bir kişiylede ders yapılabilir, 10 kişi ilede. Fiyatlandırma, ödeme koşulları önceden yapılan sözleşmeyle belirlenir. Rakamlar istenilen teklifte açıklandığı gibidir. Eğitim başlamadan önce, anlaşılan ders saatinin %30'u peşin alınır, geri kalanı sözleşmeyle belirlenir. Kurumlar için, ileri bir tarihte yapılan karşılıklı anlaşmanın sağlanması ve o tarihlerdeki eğitim günlerinin rezervasyonunun yapılabilmesi için mutlaka ön ödeme alınması gerekmektedir. Bu ödenen rakam baki kalmakta, tarihler değişmesi durumunda yanmamaktadır. Ödenen rakam geçerliliğini sağlamakta sadece kurum tümüy vaz geçmesi durumunda geçerliliğini kaybetmektedir.

Kurumsal eğitimlerde, şirket çalışanları için ayrıntılı performans değerlendirmesi taleb edilebilir. Eğitim sırasında günlük notlar alınarak eğitim sonunda ilgili yöneticiye verilir.

İstanbul il dışında gerçekleşecek bireysel ve kurumsal eğitimlerde özel bir anlaşmaya tabiidir. İstanbul il dışında yapılacak eğitimlerde yol masrafı ve konaklama kursiyerlere ya da kuruma aittir.